Vacation Villa Fried Okra

On our recent trip to the Bahamas, I was taken aback at the cost of food. Milk was nearly $8 a gallon, a dozen eggs was $7 and as you can imagine the cost to eat out, even more. Since I am innately frugal and have two small somewhat picky eaters, I decided to schlep a large … Continue reading

Rate this: